Érdekel a megújuló energia folyamatosan fejlődő világa? Szeretnél olyan munkát, ami a kiemelkedő pénzkereset mellett valódi értéket is teremt? A nálunk elvégzett munkáddal pozitív hatást gyakorolhatsz a környezetre, plusz a jövő technológiáit hasznosíthatod.

Kik vagyunk és mit csinálunk?

A Solar-Rendszerépítő Kft. az elmúlt 15 év alatt több mint 1 millió napelemet telepített itthon és külföldön. Jelenleg 35 saját alkalmazottal dolgozunk, családi házak, iparicsarnokok napelem rendszerét és földi telepítésű erőműveket építünk. A cég a legkorszerűbb gépekkel, szerszámokkal, anyagokkal dolgozik, naprakészen követve az újdonságokat és a folyamatosan bővülő igényeket.

  • Hazai és külföldi napelempark és céges napelem projekteket kivitelezünk
  • A legnagyobb hazai napelemparkok kivitelezését is mi végezzük
  • Céges és lakossági napelem piacon is jelen vagyunk

Nálunk nem leszel egyedül az ügyfélszerzésben! Biztos szakmai hátteret, és folyamatos marketing támogatást biztosítunk.

Kit keresünk?

Egy valóban "éhes", elszánt értékesítőt, aki folyamatosan keresi az új lehetőségeket, és az új kapcsolatokat. Megemelkedik a vérében az adrenalin szint, amikor egy potenciális ügyfelet meglát, és addig nem lassít, amíg nem találja meg vele az együttműködési lehetőséget. Az értékesítés neki nemcsak eladás, hanem az ügyfeleivel fenntartja a kapcsolatot, és hosszútávon is számíthatnak a segítségére, a tanácsaira.

Hogyan találnak meg minket az érdeklődők?

  • Folyamatos online kommunikáció
  • Dinamikus marketing megjelenés
  • Speciális ajánlatokat, csomagokat biztosítunk
  • Innovatív technológiákat használunk

Főbb feladatok:

  • Napelemes rendszereink értékesítése
  • Ajánlatkérések feldolgozás
  • Telefonos és személyes ügyfélkapcsolattartás
  • Szakmai tanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2-3 év értékesítő munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Minimum középfokú végzettség;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • Logikus, komplex gondolkodásmód, meggyőző kommunikációs készség;
  • Önállóság és felelősségtudat;
  • Terhelhetőség és precizitás;
  • Folyamatos fejlődésre való igény és képesség;
  • Ügyfélközpontú szemléletmód;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret, valamint CRM rendszer ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Megújuló energiaforrások / energetika ismerete
  • Műszaki beállítottság, érdeklődés
  • Tanulmányok műszaki és/vagy gazdasági területen

Amit kínálunk:

  • Valóban kiemelkedő, felső korlát nélküli jövedelem ( jutalék miatt valóban rajtad múlik, hogy mennyit keresel)
  • Céges telefon és laptop
  • Teljesítményarányos bónusz jutalék
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Aktív részvétel egy dinamikusan fejlődő cég növekedésében
  • Szakmai fejlődési lehetőség a megújuló energia szektorában
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Központi telephely és iroda: Veszprém

Munkaidő: kötetlen, nincs törzsidő.

Összefoglalva: A Solar-Rendszerépítő Kft. fiatalos, összetartó csapatában végre otthon fogja érezni magát!

Kivel fog találkozni az állásinterjún?

Szakos Ferenc - tulajdonos, ügyvezető

Albert Ilona - ügyvezető helyettes

Csatlakozz a Solar-Rendszerépítő Kft. csapatához:

Fényképes Önéletrajzát a megadott levelezési címre várjuk: iroda@solar-re.hu

Kérdése van az ajánlattal kapcsolatban? Tegye fel kérdését az alábbi telefonszám +36 20 563 7993